Salon Revital to miejsce, w którym czas płynie w całkiem innym rytmie. Piękno i dobre samopoczucie idą ze sobą w parze. Jeśli sam masaż to za mało aby w pełni się zrelaksować przygotowaliśmy specjalne Pakiety Day Spa - to idealna opcja dla bardziej wymagających osób.

Dlaczego warto ?

Pakiety Day SPA w naszym salonie adresowane są zarówno dla kobiet, jak również dla mężczyzn a także we Dwoje. Proponujemy wyjątkowe pakiety, który przywrócą Wam witalność i siłę oraz dodadzą energii do życia.

Szczegóły zabiegu

Przygotowaliśmy dla Państwa 3 warianty pakietów Day Spa - każdy z nich jest wyjątkowy.

Pakiet dla dwojga jest wykonywany jednocześnie przez dwie profesjonalne Masażystki. Po jednej dla każdej osoby.

Podczas Zabiegu towarzyszy nam muzyka relaksacyjna oraz elementy aromaterapii (świece, kadzidełka i olejki zapachowe).

Pakiet Day Spa Relaks

Czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. Ruchy wykonywane przez masażystkę są spokojne, powolne, rytmiczne, łagodne a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało a olejek rozpieszcza skórę przyjemnym ciepłem. Zadbamy również o twarz - jej masaż głęboko relaksuje, a przy tym to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Koi skórę, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i limfy niweluje efekt ”zmęczonej twarzy”.

W ramach pakietu oferujemy Masaż Relaksacyjny 90min + Masaż Twarzy 30min

dla jednej osoby
Czas: 120 min
Cena: 180
we dwoje
Czas: 120 min
Cena: 400

Pakiet Day Spa Relaks Premium

Ten rytuał składa się z masażu ciepłym Masłem Shea, który zniewala ciało ciepłem i aksamitnym dotykiem, obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem, odmładza, nawilża i regeneruje nawet najgłębsze warstwy skóry. Kolejne przyjemne doznania zapewni drugi zabieg tego pakietu a mianowicie Masaż Twarzy zadedykowany zmęczonej, poszarzałej, pozbawionej witalności skóry. W rezultacie skóra jest intensywnie nawilżona i wygładzona. Nowa dawka energii pobudza procesy jej regeneracji. Na koniec zadbamy również o Twoje dłonie - regenerująca maseczka wraz z delikatnym masażem dłoni które po zabiegu są nawilżone i nabierają zdrowego wyglądu.

W ramach pakietu oferujemy Masaż Ciepłym Masłem Shea 90min + Masaż Twarzy 30min + Maseczka na Dłonie

dla jednej osoby
Czas: 120 min
Cena: 210
we dwoje
Czas: 120 min
Cena: 460

Pakiet Day Spa Revital

Ekskluzywny rytuał całego ciała bazujący na odżywczym wosku ze świecy i wygładzającym peelingu. Doskonale harmonizuje duszę i ciało. Rytuał zaczynamy od peelingu - jego zadaniem jest nie tylko złuszczenie martwego naskórka, ale również detoks i pozbycie się toksyn a także relaks. Należy również podkreślić, iż jest to w 100% zabieg naturalny. Skóra po zabiegu jest niesamowicie miękka, gładka i promienna. Po peelingu wykonujemy masaż świecą jako połączenie kojącego dotyku z odprężającym działaniem aromaterapii. W tej wyjątkowo zmysłowej ceremonii wykorzystujemy wosk, składający się w 100% z naturalnych składników. Po zapaleniu świecy wosk zmienia się w ciepły aromatyczny olej i stanowi eksplozję dobrodziejstw dla skóry. Skóra od razu nabiera świeżego wyglądu i jedwabistego blasku. Następnie wykonujemy masaż twarzy - jest niezwykle relaksujący, a przy tym to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Koi skórę, poprawia jej koloryt i doskonale dotlenia. Na koniec zadbamy również o Twoje dłonie - regenerująca maseczka wraz z delikatnym masażem dłoni które po zabiegu są nawilżone i nabierają zdrowego wyglądu. Wszystko to ponad dwugodzinna regeneracja dla ciała i relaks dla duszy.

W ramach pakietu oferujemy Peeling Suchą Szczotką 20min + Masaż Świecą i Ciepłym Woskiem 90min + Masaż Twarzy 30min + Maseczka na Dłonie

dla jednej osoby
Czas: 140 min
Cena: 260
we dwoje
Czas: 140 min
Cena: 560