By wzmocnić efekty wyszczuplające masażu bańką chińską dodatkowo stosujemy masaż kostką lodu który wykonujemy bezpośrednio po nim. Zimna kostka lodu powoduje na początku skurcz a następnie rozszerzanie się naczyń krwionośnych w skórę co stanowi swoistą gimnastykę dla naczyń przez co dochodzi do odżywienia tkanek, ujędrnienia skóry i przyspieszenie metabolizmu.

Połączenie masażu bańką chińską oraz kostką lodu na tym samym zabiegu daje rewelacyjne efekty w walce z cellulitem dzięki dużemu pobudzeniu krążenia i metabolizmu tkankowego.

Jak działa masaż lodem?

Masaż lodem przez pobudzenie autonomicznego układu nerwowego powoduje naprzemienny skurcz i rozkurcz naczyń włosowatych, skutkujący resorpcją i poprawą mikrokrążenia. Poprawia metabolizm przerośniętych komórek tłuszczowych (usuwanie cellulitu).

Masaż lodem stymuluje i udrażnia mikrokrążenie krwi w miejscach, w których nadmiernie odkłada się tkanka tłuszczowa. Witalizuje skórę, pomaga rozciągniętej skórze przywrócić jej elastyczność np. pozostałej na brzuchu po ciąży, czy szybkim schudnięciu. Nie rozciąga skóry i rozstępów, poprawia wygląd blizn, wysmukla sylwetkę.

Szczegóły zabiegu

Przed użyciem samej bańki wykonywany jest zawsze odpowiednio dobrany masaż wstępny, mający rozgrzać okolicę i przygotować ją do intensywniejszych bodźców. Należy zaznaczyć że pierwszych kilka zabiegów może być nieco bolesnych, możliwe jest też powstanie siniaków i zaczerwień.

Dzięki zastosowaniu lodu ich występowanie jest zminimalizowane. Swoista krioterapia którą przeplatany jest masaż ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zimno obkurczając naczynia krwionośne wzmaga jeszcze bardziej oczyszczanie organizmu z toksyn i złogów tłuszczowych, tym samym wspomaga działanie bański chińskiej, jednocześnie niwelując jej nieprzyjemne efekty uboczne, takie jak bolesność i siniaki.

Zabieg poprzedzony jest i kończony odpowiednio dobranym masażem klasycznym. Należy zaznaczyć że trwałe efekty są widoczne dopiero po kilku zabiegach

Masaż Bańką Chińską i Lodem Cennik:

Czas: 40 minut
Cena: 110
Czas: 70 minut
Cena: 160
Czas: 100 minut
Cena: 220

Pakiet 5x (-10% taniej):

Czas: 5x40min
Cena: 495
Czas: 5x70min
Cena: 720
Czas: 5x100min
Cena: 990

Pakiet 10x (-20% taniej):

Czas: 10x40min
Cena: 880
Czas: 10x70min
Cena: 1280
Czas: 10x100min
Cena: 1760