Aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem życia, pragnąc osiągać coraz lepsze wyniki sportowe lub doznając urazu aby jak najszybciej powrócić do formy, koniecznie musisz zadbać o prawidłową regenerację mięśni. Masaż sportowy pozwala szybciej wrócić do sprawności po urazach, wzmacniając siłę i masę mięśni, które uległy uszkodzeniu.

Kiedy warto wybrać masaż sportowy ?

Masaże sportowe skierowane są do wszystkich osób uprawiających sport. Jest on jednym z elementów odnowy biologicznej i rehabilitacji sportowej. Wbrew niektórym opiniom nie tylko sportowcy po przebytych urazach mogą udać się na masaż sportowy. Osoby ceniące mocniejszą formę masażu chętnie korzystają z takich zabiegów.

Szczegóły zabiegu

Masaż sportowy bazuje na technikach masażu klasycznego i leczniczego o zwiększonej sile nacisku. Zadaniem masażu sportowego jest eliminacja skutków intensywnej pracy mięśni podczas dużego wysiłku, jaki towarzyszy uprawianiu sportu. Masażysta pomaga usunąć zakwasy, zmniejszyć napięcia mięśni oraz zlikwidować ewentualne kontuzje.

Podczas wizyty dobierzemy odpowiednie techniki oraz siłę masażu indywidualnie w zależności od Twojego problemu, budowy, preferencji czy wskazań. Możemy go wykonywać na całym ciele bądź jego części np. plecy lub nogi.

Masaż Sportowy Cennik

 30 min
Cena: 90 zł
 60 min
Cena: 140 zł
 90 min
Cena: 200 zł

Pakiet 5x Masaży Sportowych Taniej o 10% 

 5x30 min
Cena: 405 zł
 5x60 min
Cena: 630 zł
 5x90 min
Cena: 900 zł

Pakiet 10x Masaży Sportowych Taniej o 20%

 10x30 min
Cena: 720 zł
 10x60 min
Cena: 1120 zł
 10x90 min
Cena: 1600 zł