oferta na dzień kobiet

Dzień Kobiet to wspaniała okazja, aby podarować swojej żonie, partnerce, córce, mamie lub przyjaciółce wyjątkowy upominek. W ten szczególny dzień Panie zasługują na relaks i wypoczynek w wyjątkowym stylu, dlatego dajemy Ci taką możliwość. Masaż pozwoli zasmakować odrobiny luksusu, który pozwoli całkowicie oderwać się od codzienności.

Odprężający masaż ciała odbywa się przy nastrojowej muzyce, w blasku świec i aromatycznych olejków. Skóra nabierze blasku, ciało witalności. Pozwól ukochanej osobie Poczuć się jak Afrodyta, grecka bogini piękna!

 

Masaż na Dzień Kobiet 👩

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zapraszamy wszystkie Panie na Masaż. Kup ukochanej osobie jeden z masaży z naszej oferty i umów wizytę na 8 marca.

Możesz wybrać również masaż dla dwojga 💑 i razem spędzić ten szczególny dzień.

 

Oferta na Prezent 🎁

8 marca to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety, bowiem każda z nich pragnie chociaż raz w roku dostać chwilę dla siebie. Cisza, spokój i odrobina zapomnienia od codzienności.

Zapewne każdy z Panów ma przy sobie Kobietę, której chciałby ofiarować gwiazdkę z nieba :). Możemy w tym pomóc.

Możesz kupić elegancką kartę prezentową i podarować ją swojej ukochanej. Karta ważna jest aż 6 miesiący ale możesz też skorzystać z naszej specjalnej oferty na dzień kobiet i od razu zarezerwować wizytę na 8 marca jeśli chcesz sprawić jej radość w ten szczególny dzień.

Kartę można zakupić osobiście u nas w Salonie który mieści się na ul. Lubelskiej 41 w Rzeszowie. Możemy także wysłać ją pocztą. Informacje i szczegóły w zakładce Karta Prezentowa

Masz pytania ? Wątpliwości ? Zadzwoń pod 512-604-221 a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.