walentynkowy masaż dla dwojga

Walentynki w Revital 🥰

Gdzie w Rzeszowie najlepiej wybrać się w Walentynki? Oczywiście na Masaż do Studia Revital :). Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Par.

Nasz Salon będzie otwarty w niedzielę 14 lutego 2021r. w godz. od 10 do 20.

 

Oferta dla Par 💑

Walentynki i kolejna kolacja w domu tylko we dwoje z romantycznym filmem? No nie znowu? Jeśli chcesz spędzić je wyjątkowo skorzystaj z naszej oferty. Wiemy, że Walentynki kojarzą się z romantyczną chwilą razem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was odprężającą ofertę masażu dla dwojga. Klimatycznie, kameralnie i niesamowicie relaksująco - takie niezapomniane chwile chcemy Wam zaproponować. 

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Masaż dla Dwojga

bon podarunkowy na walentynki

 

Oferta na Prezent 🎁

Walentynki tuż tuż.. za chwilę dopadnie nas serduszkowy szał, lecz zamiast kupowania miśków – pluszaków i innych mało praktycznych rzeczy może warto zafundować chwilę relaksu? Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby nie mogłeś trafić lepiej.

Możesz kupić elegancką kartę prezentową i podarować ją ukochanej osobie. Z okazji Walentynek przygotowaliśmy koperty w kolorze zakochanych. Karta ważna jest 6 miesięcy.

Kartę można zakupić osobiście u nas w Salonie który mieści się na ul. Lubelskiej 41 w Rzeszowie. Możemy także wysłać ją pocztą.

Informacje i szczegóły w zakładce Karta Prezentowa

Masz pytania ? Wątpliwości ? Zadzwoń pod 512-604-221 a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.