walentynkowy masaż dla dwojga

Walentynki w Revital 🥰

Gdzie w Rzeszowie najlepiej wybrać się w Walentynki? Oczywiście na Masaż do Studia Revital :). Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Par.

W tym roku Specjalnie dla Was przedłużamy to Święto także w poprzedzający weekend.

Przyjmujemy zapisy na Specjalne Masaże Walentynkowe 2024 w dniach:

  • 10 luty (sobota) w godz. 10-16
  • 12 luty (poniedziałek) w godz. 14-20
  • 13 luty (wtorek) w godz. 14-20
  • 14 luty (środa) w godz. 14-20
  • 15 luty (czwartek) w godz. 14-20
  • 16 luty (piątek) w godz. 14-20
  • 17 luty (sobota) w godz. 10-16

 

Oferta dla Par 💑

Walentynki i kolejna kolacja w domu tylko we dwoje z romantycznym filmem? No nie znowu? Jeśli chcesz spędzić je wyjątkowo skorzystaj z naszej oferty. Wiemy, że Walentynki kojarzą się z romantyczną chwilą razem. Dlatego przygotowaliśmy dla Was odprężającą ofertę masażu dla dwojga. Klimatycznie, kameralnie i niesamowicie relaksująco - takie niezapomniane chwile chcemy Wam zaproponować. 

Do wyboru jeden z wariantów masaży: Masaż Klasyczny, Masaż Relaksacyjny, Masaż Świecą i Ciepłym woskiem, Masaż Kamieniami wulkanicznymi, Masaż Ciepłym olejem kokosowym, Masaż Ciepłym Masłem Shea. Przygotujemy dla Państwa także Drobny Upominek :) Cena za Dwie Osoby. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja wraz z przedpłatą.

 

Masaż Walentynkowy We Dwoje
 60 min
Cena: 350

Zadzwoń pod 512604221 i Zarezerwuj termin!

 

Oferta na Prezent 🎁

bon podarunkowy na walentynki

Walentynki tuż tuż.. za chwilę dopadnie nas serduszkowy szał, lecz zamiast kupowania miśków – pluszaków i innych mało praktycznych rzeczy może warto zafundować chwilę relaksu? Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby nie mogłeś trafić lepiej.

Możesz kupić elegancką kartę prezentową i podarować ją ukochanej osobie. Z okazji Walentynek przygotowaliśmy oprócz standardowych złotych kopert także koperty w kolorze zakochanych. Karta ważna jest 6 miesięcy.

Kartę można zakupić osobiście u nas w Salonie który mieści się na ul. Lubelskiej 41 w Rzeszowie. Możemy także wysłać ją pocztą.

Informacje i szczegóły w zakładce Karta Prezentowa

 

Masz pytania ? Wątpliwości ? Zadzwoń pod 512-604-221 a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.