Nadmiar tkanki tłuszczowej to bardzo częsty problem. Nawet mimo diety i aktywności fizycznej tłuszczyk na niektórych fragmentach ciała jest szczególnie odporny. Wtedy z pomocą przychodzą nowoczesne zabiegi modelowania sylwetki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy autorski pakiet wyszczuplający Slim Fit.

Został oparty na zabiegach, które stosujemy już do walki z cellulitem. Jest to połącznie autorskiej uniwersalnej metody modelowania i wyszczuplania sylwetki. Kuracja pomaga w usuwaniu cellulitu, ujędrnianiu skóry ciała - na brzuchu, udach, pośladkach. Pozwala nam to osiągać satysfakcjonujące efekty czyli jędrne, smukłe i gładkie ciało.

Szczegóły zabiegu

Kuracja trwa ok. 5 tygodni (1 miesiąc) poprzedzona jest ona dokładnym pomiarem masy i składu ciała za pomocą analitycznej wagi, mierzenie obwodów ciała oraz planowaniem zabiegów. Wszystkie informacje skrupulatnie dokumentujemy, zebrane dane analizujemy przed w trakcie i po kuracji licząc ubytki w wadze i obwodach oraz uśmiechy na widok efektów :). Zabiegi odbywają się naprzemiennie w częstotliwości 3 zabiegów na tydzień co razem daje łącznie 15 wizyt.

W skład pakietu wchodzą:

  • Liposukcja Ultradźwiękowa 5x60 min.
    Skuteczny sposób w redukcji nie tylko tkanki tłuszczowej, ale i cellulitu. Liposukcja polega na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Uwolnione kwasy tłuszczowe są następnie metabolizowane przez wątrobę i wydalane z organizmu razem z moczem.

  • Masaż Bańką Chińską i Lodem 5x70 min.
    Bańka Chińska przyssana do skóry wytwarza podciśnienie, które podczas zabiegu mocno stymuluje krążenie w skórze oraz podskórnej tkance tłuszczowej. Efektywnie stymuluje tkanki do metabolizmu i przebudowy czego efektem jest ujędrniona, gładka skóra pozbawiona cellulitu. Masaż lodem odbywa się bezpośrednio po masażu bańką chińską. Zimna kostka lodu powoduje na początku skurcz a następnie rozszerzanie się naczyń krwionośnych w skórę co stanowi swoistą gimnastykę dla naczyń przez co dochodzi do odżywienia tkanek, ujędrnienia skóry i przyspieszenie metabolizmu. Połączenie masażu bańką chińską oraz kostką lodu na tym samym zabiegu daje rewelacyjne efekty w walce z cellulitem dzięki dużemu pobudzeniu krążenia i metabolizmu tkankowego.

  • Peeling Suchą Szczotką 5x30 min.
    Szczotkowanie ciała na sucho to masaż i peeling w jednym. Do masażu używana jest specjalnie do tego przeznaczona szczotka z naturalnego włosia. Szczotkowanie usprawnia mikrokrążenie skórne i ruch limfy, wspomaga wydalenie toksyn, przez co wspiera nasz układ immunologiczny i krążeniowy. Zabieg ten poprawi napięcie skóry i doda jej elastyczności co utrwalając działanie pozostałych zabiegów.

Pakiet Wyszczuplający SLIM FIT Cena:

Czas trwania: 15 wizyt w ciągu 5 tygodni
Cena: 1500