karta prezentowa front
karta prezentowa środek

Chcesz sprawić bliskiej osobie wyjątkowy prezent ? W tym roku możesz podarować w prezencie chwile luksusu podczas jednego z naszych unikalnych zabiegów. Kup piękną i stylową kartę podarunkową Day Spa Revital na masaż lub pakiet Day Spa i obdaruj nią kogoś, kto jest dla Ciebie naprawdę ważny. Od Ciebie zależy jej wartość. Możesz także wybrać konkretny masaż czy pakiet Day Spa. A jeśli sobie tego życzysz przygotujemy dla Ciebie indywidualną, dopasowaną do potrzeb ofertę.

Chwila przyjemności, zdrowie, uroda i dobre samopoczucie

Masaż lub zabieg SPA to świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów i idealna recepta na osiągnięcie równowagi i zniwelowanie skutków życia w ciągłym biegu. Ma niezliczone pozytywne skutki dla naszego ciała i psychiki. Poprzez wpływ na układ nerwowy jest w stanie pozytywnie oddziaływać na narządy i układy naszego organizmu. Wpływa między innymi na przepływ krwi w organizmie, tempo przemiany materii, transport środków odżywczych, aktywizuje system odpornościowy. Relaksuje, odpręża, redukuje stres, poprawia samopoczucie. Innymi słowy masaż jest nieodłącznym elementem zdrowego stylu życia.

3 powody dlaczego masaż w prezencie

Oto tylko 3 powody dlaczego warto obdarować bliskich kartą prezentową SPA na masaż, ale zapewniamy, że powodów jest dużo więcej:

Masaż to relaks i dobre samopoczucie – badania potwierdzają, że podczas masażu wzrasta poziom serotoniny i dopaminy odpowiedzialnych za nasze dobre samopoczucie i nastrój. Obniża się poziom kortyzolu (hormonu stresu). Po masażu jest nam dobrze, czujemy się szczęśliwi i zadowoleni, a nasze ciało jest zrelaksowane i odprężone. Masaż to również komfort nic nie robienia, odpoczynek. To czas kiedy ktoś całą swoją uwagę skupia tylko na nas.

Masaż to zdrowie – masaż jest jednym z najstarszych zabiegów oddziaływających na nasze ciało i psychikę. Poprzez wpływ na układ nerwowy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Obniża napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, a także poprawia ich elastyczność. Ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, stawy i skórę. Utrzymuje w równowadze układ nerwowy uspokajając go lub stymulując, w zależności od intensywności stosowanych technik. Regularnie stosowany jest prawdziwym dobrodziejstwem dla każdego, niezależnie od wieku, i staje się integralną częścią zdrowego stylu życia. Obdarowując bliską osobę prezentem w postaci karty podarunkowej SPA zapewnisz jej dobrą kondycję organizmu i uwolnisz od napięć.

Masaż to droga do naturalnego piękna i blasku – masaż to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Doskonale ujędrnia i dotlenia skórę, wzmacnia elastyczność mięśni, poprawia mikrocyrkulację krwi i limfy. Regularnie stosowany gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry.

Dlaczego warto kupić kartę podarunkową na prezent w Day Spa Revital Rzeszów?

Dbając o wygodę naszych Klientów, oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług, obejmujący m.in. masaże lecznicze, relaksacyjne, klasyczne, sportowe oraz zabiegi pielęgnacyjne ciała i twarzy z wykorzystaniem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków. Zadbamy o komfort osoby obdarowanej podczas zabiegu i dopilnujemy aby poczuła się wyjątkowo. By przy blasku świec, kojącej muzyce, zmysłowym zapachu i pełnym poczuciu bezpieczeństwa zapomniała o rzeczywistości i spędziła u nas wspaniałe chwile, które na długo pozostaną jej w pamięci.

Zespół Revital tworzą wykwalifikowane Masażystki posiadające umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Dzięki bogatemu doświadczeniu, pasji i zaangażowaniu naszych pracowników nasi Goście mogą być pewni, że trafili w dobre ręce. Dobierzemy dla Państwa najlepsze zabiegi, a w przypadku dolegliwości najlepsze metody w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości, reakcji na masaż i indywidualnych potrzeb osoby.

U nas w 15 minut kupisz gotowy do wręczenia prezent, który może się okazać jednym z najwspanialszych prezentów otrzymanych w życiu, a na wykorzystanie karty jest aż 6 miesięcy. Jesteśmy elastyczni i na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszego Gościa. Osoba obdarowana może zmienić zabieg na inny o tej samej wartości lub dopłacić do Karty jeżeli wartość zabiegów, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Karty.

Jak zamówić kartę prezentową?

To proste! Wejdź na https://www.revitalrzeszow.pl/karta-podarunkowa gdzie dowiesz się w szczegółach jak to zrobić.

Masz pytania ? Wątpliwości ? Zadzwoń pod 512-604-221 a udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.